Климадинон Таблетки

Климадинон Таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КЛІМАДИНОН

(KLIMADYNON(R))

Загальна характеристика:

міжнародна назва: Cimicifuga Racemosa;

основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки теракотового кольору, вкриті оболонкою;

склад: 1 таблетка містить 20 мг сухого екстракту кореневища циміцифуги, що складается з 2,8 мг нативного екстракту (5-10:1), виготовленого на 58 % спирті етиловому, та 17,2 мг лактози моногідрату;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат, кальціюгідро фосфату дигідрат, тальк, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), макрогол 6000, еудрагіти (RL 30D).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Статеві гормони та засоби, що впливають на статеву систему. Препарати циміцифуги. Код АТС G03X A03.

Фармакологічні властивості. Діюча речовина - екстракт кореневища циміцифуги -виявляє естрогеноподібний ефект шляхом зв’язування з естрогеновими рецепторами. Крім того, спостерігається зменшення виділення лютеїнізуючого гормону передньою долею гіпофізу, що може бути пов’язано з впливом на естрогеночутливі клітини гіпоталамусу і регуляцією вивільнення ним відповідного рилізинг-гормону. Естрогеноподібний вплив на організм та зменшення виділення лютеїнізуючогогормону - основний механізм лікувальної дії препарату. Екстракт циміцифугитакож позитивно впливає на вегетативну нервову систему та знижує рівень психоемоційних розладів у клімактеричному періоді.

Показання для застосування. Розлади в період менопаузи, такі як приливи, підвищена пітливість, порушення сну, нервозність, депресивний емоційний стан (клімактеричний синдром). Вегетативно-судинні порушення та психоемоційні розлади в період пре- менопаузи.

Спосіб застосування та дози. Якщо немає особливих вказівок лікаря, препарат приймають по 1 таблетці 2 рази на день (вранці та ввечері), по можливості, в один і той же час. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, ізапивати невеликою кількістю рідини. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально та складає від 3 до 6 місяців.

Побічна дія. Іноді можливий тимчасовий біль у шлунку. В поодиноких випадках можливо відчуття напруження молочних залоз, збільшення ваги, виділення, подібні менструальним.

Протипоказання. У зв’язку з відсутністю даних відносно впливу екстракту на естроген- залежні пухлини, таблетки Клімадинон не рекомендується призначати пацієнтам, які проходять або пройшли курс лікування. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування не відомі.

Особливості застосування. Терапевтичний ефект проявляється приблизно через 2тижні після початку прийому препарату.

Без консультації лікаря препарат слід застосовувати не довше 3 місяців.

Пацієнтам, що раніше страждали на захворювання печінки, препарат слід призначати впевнившись, що користь від застосування перевищує потенційний ризик.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами.

Таблетки Клімадинон® містять лактозу. У разі шлунково-кишкових розладів і діареї необхідно враховувати можливу непереносимістьлактози.

Не слід призначати у періоди вагітності та годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Негативні ефекти внаслідок взаємодії Клімадинону® з іншими медикаментами не відомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності - 3 роки.

Больше по теме
Статьи Растительные (природные) эстрогены при климаксе

Растительные (природные) эстрогены при климаксе В силу множества отрицательных побочных действий заместительной гормональной терпи при климаксе неудивительно, что многие женщины, не желая страдать ни от симптомов менопаузы, ни от нежелательных эффектов лекарств, ищут природную альтернативу синтетическим лекарствам. Читать дальше

Лекарственные растения Корневище цимицифуги

Корневище цимицифуги Цимицифуга – многолетнее высокое (до 2 метров) травянистое растение с перистыми, удлиненными, крупнозубчатыми листьями. Имеет мелкие цветки в кистевидных соцветиях. Читать дальше

Медицинская консультация Бронхит >> Бронхит у беременных

Здравствуйте! Токсикоз может быть связанным с бронхитом беременных, или это все отдельно?

Читать дальше