Синупрет Драже

Синупрет Драже

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СИНУПРЕТ® (SINUPRET®)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі драже зеленого кольору, з гладкою поверхнею;

склад: 1 драже містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку:

корінь горечавки (Rаdіх Gеntіаnае) - 6 мг,

квітки первоцвіту з чашечкою (Flогеs Ргіmulае сum Саlyсіbus) - 18 мг,

трава щавлю (Неrba Rumісіs) - 18 мг,

квітки бузини (Flогеs Sаmbuсі) - 18 мг,

трава вербени (Неrbа Vегbеnае) - 18 мг;

допоміжні речовини: кальцію карбонат, олія рицинова, кремнію діоксид колоїдний безводний, еудрагіт Е 100, желатин, глюкози сироп, лактози моногідрат, магнію оксид легкий, крохмаль маїсовий, декстрин, віск монтановийгліколевий, крохмаль картопляний, повідон К 25, вода очищена, шелак, сорбіт, кислота стеаринова, сахароза, тальк, титану діоксид, натрію карбонат безводний, фарбники Е 104 та Е 132.

Форма випуску. Драже.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. 

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, мають комплексну активність, яка виявляється у секретолітичній дії, усуненні бронхоконстрикції, проти запальному, імуностимулюючому та противірусному ефектах. Під впливом препарату регулюється секреція і нормалізується в’язкістьслизу, усувається мукостаз, полегшується від ходження слизу та мокротиння. Зменшується набряк тканин. Відновлюється дренаж і вентиляція навколо носових пазух, усувається закладеність носа. Нормалізується захисна функція епітелію дихальних шляхів і виявляється імуностимулююча дія. Підвищується ефективність антибіотико терапії.

Показання для застосування. Гострі та хронічні запалення придаткових пазух носа (синусити, гайморити).

Гострі та хронічні запалення дихальних шляхів, що супроводжуються утворенням в’язкого мокротиння, зокрема бронхіт, трахеїт (як компонент комбінованої терапії).

Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають по 2 драже 3 рази на день, дітям шкільного віку (від 7 років) - по 1 драже 3 рази на день.

Звичайно рекомендований курс лікування становить 7-14 днів.

Для лікування дітей дошкільного віку (від 2 до 6 років), яким призначаються менші дози, застосовується форма препарату у вигляді крапель.

Драже слід ковтати не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.

За необхідності доза може бути збільшена вдвічі.

Побічна дія. У поодиноких випадках спостерігаються шлунково-кишкові розлади (біль у шлунку, нудота), алергічні реакції (шкірний висип, почервоніння шкіри, свербіж, задишка).

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Передозування.Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування не відомі.

Особливості застосування. За період застосування препарату Синупрет® протягом багатьох років данні, що вказують на ризик обумовлений його застосуванням під час вагітності та при годуванні груддю, відсутні, тому Синупрет® є безпечним лікарським засобом, але призначати його слід впевнившись, що користь від застосування перевищує потенціальний ризик.

Препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Комбінація з антибіотиками можлива йдоцільна. Негативні ефекти внаслідок взаємодії Синупрету® з іншими лікарськими засобами не відомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚ С.

Термін придатності - 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Больше по теме
Статьи Синусит у детей – диагноз или вымысел?

Синусит у детей – диагноз или вымысел? Практически каждый родитель хоть раз в жизни слышит такую фразу – обратитесь к ЛОРу, у Вашего ребенка синусит. А далее любящие мамы и папы пытаются узнать все об этом заболевании в специальной литературе или на медицинских сайтах. И натыкаются на такой постулат – у детей синуситов не бывает, так как у них еще не развиты придаточные пазухи (т.е. околоносовые синусы). Озадаченные родители начинают сомневаться в компетенции своего доктора, игнорируя его назначения, и в итоге в панике обнаруживают, что малышу лучше не становится. Так что же на самом деле такое синусит или правомочен ли такой диагноз у детей? Читать дальше

Лекарственные растения Цветки бузины черной

Цветки бузины черной Бузина – высокий кустарник, вырастающий до 7 метров. Кора бородавчатая, боковые веточки с рыхлой сердцевиной. Листья до 30 см в длину, непарноперистые. Читать дальше

Медицинская консультация Тонзиллит >> Острый тонзиллит

Заболела острым тонзиллитом. Врач назначил полное лечение, включая антибиотик цефтриаксон в ягодицу. Проколола 4 дня, состояние отличное, может моно уже отмени антибиотик и перейти на какие-нибудь капли-таблеточки, желательно растительные. Не хочу уничтожат полезную флору организма. Да и уколы уж очень болючие.

Читать дальше