Тонзипрет Капли

Тонзипрет Капли

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТОНЗИПРЕТ®

(ТONSIPRET®)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 10 г (=10,9 мл) крапель містять:

Phytolacca americana D1 (лаконос американськийD1) — 2 г,
Guaiacum D4(гваякове дерево D4) — 4 г,
Capsicum аnnuum D4(перець стручковийD4) — 4 г;

допоміжні речовини:етанол (53,0 — 57,0 % (об/об).

В 1 мл — приблизно 19 крапель.

1 мл крапель містить 0,55 мл етанолу.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Прозора, злегка жовтувата рідина з приємним запахом і гострим, пекучим смаком.

У процесі зберігання можливе помутніння або випадання осаду.

Назва та місцезнаходження виробника. Біонорика АГ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати, які застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

До складу комплексного гомеопатичного препарату входять лікарські рослини, які містять сапоніни, флавоноїди, ефірні олії. Перець стручковий містить пекучі речовини капсаїциноїди, основною складовою частиною яких є капсаїцин (до 77 %).   Склад лікарських рослин, які є компонентами препарату, зумовлює протизапальну та аналгетичну дію   лікарського засобу та зону його застосування. Лаконос американський, що входить до складу препарату, чинить також імуностимулюючу дію.

Показання для застосування. Гострі та хронічні запалення глотки, горла та мигдаликів (тонзиліт, ларингіт, фарингіт).

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до діючих речовин або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки. Через вміст етанолу 55,0 % (об/об) лікарський засіб не слід застосовувати особам, котрі страждають на алкоголізм. Зважаючи на вміст алкоголю, у разі епілепсії, захворювань печінки та мозку, а також хворим, які перенесли травми головного мозку, препарат рекомендується   призначати у вигляді таблеток.

При тривалих неясних або повторних скаргах, а також при високій температурі, яка зберігається протягом більше 3 днів або піднімається вище 39 ° С, слід звернутися до лікаря.

Під час зберігання можливе помутніння або випадання осаду, проте це не впливає на дію препарату.

Примітка для хворих на діабет.Краплі можна застосовувати хворим на діабет.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду його застосування лікування препаратом Тонзипрет®у період вагітності та годування груддю слід проводити тільки після консультації з лікарем у випадку, якщо користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах   препарат не впливає на здатність керувати авто транспортом або працювати з іншими механізмами, але слід мати на увазі, що препарат містить етанол.

Діти. У зв’язку з недостатністю досвіду застосування, препарат Тонзипрет®не слід призначати дітям до 1 року. Не допускати передозування.

Спосіб застосування та дози. Якщо немає особливих вказівок лікаря, препарат приймають так:

  Гострі захворювання Хронічні захворювання
Дорослі та діти старше 12 років По 5-10 крапель кожні півгодини-кожну годину,  але не більше 12 разів на день 1-3 рази на день по 5-10 крапель
Діти   від 6 до 12 років По 5-10 крапель  не більше 8 разів на день Не більше 2 разів на день  по 5-10 крапель
Діти від 1   до 6 років По 5-10 крапель  не більше 6 разів на день Не більше 1-2 разів на день  по 5-10 крапель

Перед застосуванням розчин збовтати. Флакон при накапуванні препарату слід тримати вертикально. Необхідну кількість крапель потримати недовго у роті та потім проковтнути. При необхідності краплі можна застосовувати з невеликою кількістю води.

Для дітей рекомендується краплі розбавляти 1 столовою ложкою води.

Тонзипрет® слід приймати до зникнення симптомів захворювання, у разі тривалого застосування (більше місяця) лікування продовжують після консультації з лікарем.

Передозування. На даний час випадки інтоксикації невідомі.

При прийомі великих доз препарату, які значно перевищують рекомендовану, можливе отруєння алкоголем, що може становити загрозу для життя (параліч дихання), особливо у дітей. Необхідно негайно звернутися за допомогою до лікаря. При прийомі вмісту всієї пляшечки одноразово етанолу вживається відповідно до об'єму крапель 13,0 г (30 мл крапель) і 21,9 г (50 мл крапель).

Побічні реакції. Іноді можливе виникнення нудоти і шлункових розладів. Дуже рідко виникають алергійні реакції шкіри (шкірні висипи, еритема, кропив’янка).

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе загострення існуючих захворювань (первинне погіршення). У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. На даний час відсутні відомості про будь-які взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Перед застосуванням одночасно з іншими лікарськими засобами слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності.3 роки. Не застосувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Після першого відкриття флакона препарат придатний до застосування   протягом 12 місяців.

Умови зберігання.Зберігати в недоступному для дітей місці!

Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С.

Упаковка.  По  30 мл або 50 мл у флаконі, вміщеному у картонну коробку.

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Больше по теме
Статьи Фарингит. Лечение

Фарингит. Лечение Фарингитом называется острый или хронический воспалительный процесс в слизистой оболочке глотки. На долю этого заболевания приходится 1% всех обращений в поликлинику. Характерными его симптомами являются боль, першение и дискомфорт в горле, часто отмечается подъем температуры и общее недомогание. Читать дальше

Лекарственные растения Гваяковое дерево

Гваяковое дерево Вечнозеленое дерево, достигающее до 10 метров в высоту. Имеет парноперистые супротивные листья, голубые цветки, собранные в соцветие зонтик. Читать дальше

Медицинская консультация Цистит >> Цистит у детей

Здравствуйте! Мой ребенок заболел циститом, ему сейчас 7 лет, лечение принимаем, и на фоне лечения появилось нарушение стула, он стал жидкий. Это связано с циститом?

Читать дальше