Бронхипрет Капли

Бронхипрет Капли

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БРОНХИПРЕТ®

(BRONCHIPRET®)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 г крапель містять

екстракту рідкого трави чебрецю (1: (2 – 2,5)) (Нerba Thymi vulgaris) 50 г;
настойки з листків плюща (1: 5) (Folium Hederae helicіs) 15 г;

допоміжні речовини:етанол (19 %), сахарину натрію дигідрат, кислоти лимонної моногідрат, вода очищена.

1 крапля (0,052 мл) містить 0,01 мл етанолу.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Назва і місцезнаходження виробника. Біонорика АГ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТС  R05C A10.

Рослинні компоненти, що входять до складу препарату мають секретолітичні, бронхоспазмолітичні та частково протимікробні властивості.

Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинять бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Сапоніни з листків плюща також спричиняють секретолітичний ефект. Крім того, препарати з листків плюща чинять спазмолітичну дію на гладеньку мускулатуру і значно зменшують бронхоконстрикцію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовлений властивостями екстракту плюща та тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю.

Сапоніни плюща мають досить низький показник резорбції. Тимоловий компонент ефірної олії трави чебрецю виділяється переважно легенями. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін) трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або в незміненому вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином   нирками.

Показаннядля застосування. Лікування запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема гострого та хронічного бронхіту, що супроводжуються   утворенням мокротиння та кашлем.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також до інших лікарських рослин родини губоцвітних, до берези, полину та селери. У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування препарат не рекомендується дітям до 6 років.

Особливі застереження. Під час зберігання можливе помутніння або випадання осаду: це не впливає на ефективність препарату.

Примітка для хворих на діабет. Разова доза крапель не містить одиниці обміну вуглеводів, які враховуються.

У випадку утруднення дихання, гарячки, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння хворому слід звернутися до лікаря.

Через вміст етанолу, пацієнтам, котрі страждають на алкоголізм, захворювання печінки, епілепсією або перенесли травми головного мозку, краплі Бронхипрет, слід приймати з обережністю, враховуючи можливий ризик розвитку несприятливих ефектів при застосуванні.

- Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування в період вагітності та годування груддю препарат застосовувати у ці періоди не рекомендується.

- Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Відомостей про безпосередній вплив препарату при прийомі у рекомендованих дозах на здатність керувати авто транспортом і працювати з іншими механізмами немає, але слід враховувати, що препарат містить спирт.

Спосіб застосування та дози. Дорослі приймають по 50 крапель 3 рази на день. Діти віком 12 - 17 років - по 35 крапель 3 рази на день. Діти віком 6 - 11 років - по 30 крапель 3 рази на день. За необхідності краплі можна застосовувати з невеликою кількістю рідини.

Дітям від 6 до 12 років разову дозу слід розвести в 1 столовій ложці рідини.

Зазвичай курс лікування становить тиждень, та за необхідності більш тривалого лікування, або якщо симптоми захворювання спостерігаються більше тижня,   хворому слід звернутися до лікаря. Перед вживанням розчин слід збовтувати.

Передозування. Можливі шлункові розлади, блювання і діарея. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти. У поодиноких випадках можливі прояви підвищеної чутливості у вигляді висипу, шлункові розлади, наприклад, спазми, нудота та блювання, алергічні реакції, такі як утруднення дихання, кропив’янка, набряк обличчя, рота та/або глотки.

У разі виникнення будь-яких реакцій хворому слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не спостерігалася. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відкритий флакон можна застосовувати протягом 6 місяців.

Умови зберігання. Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Упаковка.  По 50 мл або 100 мл у флаконі, вміщеному в картонну коробку.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Источник: БРОНХИПРЕТ®, інструкція, застосування препарату БРОНХИПРЕТ® Краплі оральні по 50 мл або по 100 мл у флаконах.

Больше по теме
Статьи Ларинготрахеит - симптомы и лечение

Ларинготрахеит - симптомы и лечение Вирусные и бактериальные заболевания дыхательных путей занимают лидирующие позиции среди всех форм патологии дыхательной системы: эти болезни регулярно поражают больных всех возрастов и регистрируются в любое время года. Чаще всего в инфекционно-воспалительный процесс вовлекаются гортань (ларингит) или трахея (трахеит). Сочетанное поражение этих органов называется ларинготрахеит. Читать дальше

Лекарственные растения Тимьян обыкновенный

Тимьян обыкновенный Одним из ярких представителей семейства губоцветных, является небольшой, до 50 см в высоту, сильноветвистый полукустарник тимьян обыкновенный. Читать дальше

Медицинская консультация Тонзиллит >> Тонзиллит у детей

Здравствуйте! Ребенок 5 лет, переболел тонзиллитом, возможно ли ему укрепить иммунитет чем-нибудь из трав?

Читать дальше