Бронхипрет Сироп

Бронхипрет Сироп

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БРОНХИПРЕТ®

(BRONCHIPRET®)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 г сиропу містять

екстракту рідкого трави чебрецю (1: (2 – 2,5)) (Нerba Thymi vulgaris) 15 г;
екстракту рідкого з листків плюща (1:1) (Folium Hederae helicіs) 1,5 г;

допоміжні речовини:етанол (7 %), мальтит рідкий, калію сорбат, кислоти лимонної моногідрат, вода очищена.

1 мл сиропу містить 0,07 мл етанолу.

Лікарська форма. Сироп.

Назва і місцезнаходження виробника.  Біонорика АГ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.   Код АТС  R05C A10.

Рослинні компоненти, що входять до складу препарату мають   секретолітичні, бронхоспазмолітичні та частково протимікробні властивості.

Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинить бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Сапоніни з листків плюща також спричиняють   секретолітичний ефект. Крім того, препарати з листків плюща виявляють спазмолітичну дію на гладеньку мускулатуру і значно зменшують бронхоконстрикцію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовлений властивостями екстракту плюща та тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю.

Сапоніни плюща мають досить низький показник резорбції. Тимоловий компонент ефірної олії трави чебрецю виділяється переважно легенями. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін)   трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або в незміненому вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином   нирками.

Показаннядля застосування. Лікування запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема гострого та хронічного бронхіту, що супроводжуються   утворенням мокротиння та кашлем.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також до інших лікарських рослин родини губоцвітих, до берези, полину та селери. Сироп Бронхипрет не слід приймати хворим зі спадковою непереносимістю фруктози, дітям віком до 1 року.

Особливі застереження. Під час зберігання можливе помутніння або випадання осаду: це не впливає на ефективність препарату.

Примітка для хворих на діабет. Не містить цукру. Разова доза сиропу для дорослих містить у середньому 0,18 одиниці обміну вуглеводів.

У випадку утруднення дихання, гарячки, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння хворому слід звернутися до лікаря.

Через   вміст   етанолу, пацієнтам, котрі страждають на   алкоголізм,   захворювання печінки, епілепсію або перенесли травми головного мозку, сироп Бронхипрет, слід приймати з обережністю, враховуючи можливий ризик розвитку несприятливих ефектів при застосуванні.

- Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування в період вагітності та годування груддю застосування препарату у ці періоди не рекомендується.

- Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Відомостей про безпосередній вплив препарату у рекомендованих дозах на здатність керувати авто транспортом і працювати з іншими механізмами немає.

Спосіб застосування та дози. Препарат дозують за допомогою мірного стаканчика в дозах, наведених в таблиці, відповідно до віку 3 рази на день:

Вік Дозування в мл (3 рази на день) Добова доза
від 1 до 5 років 3,2 мл 9,6 мл
від 6 до 11 років 4,3 мл 12,9 мл
від 12 років та дорослим 5,4 мл 16,2 мл

Нерозведений сироп рекомендується запивати невеликою кількістю рідини (водою, соком або чаєм), для дітей віком до 6 років разову дозу сиропу треба розвести в 1 столовій ложці рідини.   Перед вживанням сироп слід збовтувати.

Зазвичай курс лікування становить тиждень, та за необхідності більш тривалого лікування або якщо симптоми захворювання тривають більше тижня,   хворому слід звернутися до лікаря.

Передозування. Можливі шлункові розлади, блювання і діарея. Терапія симптоматична.

Побічні реакції. У поодиноких випадках можливі прояви підвищеної чутливості у вигляді висипу, шлункові розлади, наприклад, спазми, нудота та блювання, алергічні реакції такі як утруднення дихання, кропив’янка, набряк обличчя, рота та/або глотки.

У разі виникнення будь-яких реакцій хворому слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не спостерігалася. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Термін придатності. 3 роки. Не застосувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відкритий флакон можна використовувати   протягом 6 місяців.

Умови зберігання. Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Упаковка.  По 50 мл або 100 мл у флаконі, вміщеному в картонну коробку.

Категорія відпуску. Без рецепта.

БРОНХИПРЕТ®, інструкція, застосування препарату БРОНХИПРЕТ® Сироп по 50 мл або по 100 мл у флаконах, а зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Упаковка. По 50 мл або 100 мл у флаконі, вміщеному в картонну коробку.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Источник: БРОНХИПРЕТ®, інструкція, застосування препарату БРОНХИПРЕТ® Сироп по 50 мл або по 100 мл у флаконах

Больше по теме
Статьи Растительные препараты при бронхите

Растительные препараты при бронхите С приближением холодов учащаются случаи простудных заболеваний. И одной из таких распространенных проблем является надоедливый кашель. Да, бронхит – очень распространенное заболевание, которое характеризуется воспалением слизистой оболочки бронхов и вызывает их спазм. На современном рынке очень много препаратов, которые лечат бронхит, и выбрать подходящее для себя средство может каждый. Но... чтобы подобрать препарат нужно знать, как он действует на организм. Читать дальше

Лекарственные растения Листья плюща обыкновенного

Листья плюща обыкновенного Плющ обыкновенный – вьющийся вечнозеленый кустарник, побеги могут достигать до 30 метров в длину. Имеет придаточные корни, которые помогают ему закрепляться на поверхностях (деревьях, стенах, водосточных трубах). Читать дальше