Тонзипрет Таблетки

Тонзипрет Таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТОНЗИПРЕТ®

(ТONSIPRET®)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:

1 таблетка містить:

Phytolacca americana Ø(лаконос американський Ø) 50 мг,
Guaiacum D3(гваякове дерево D3) 75 мг,
Capsicum аnnuum D3(перець стручковийD3) 75 мг;

допоміжні речовини:крохмаль картопляний, лактози моногідрат, магнію cтеарат.

Лікарська форма. Таблетки для смоктання.

Круглі світло-бежеві таблетки плоско циліндричної форми з фаскою.

Назва та місцезнаходження виробника. Біонорика АГ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318, м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати, які застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТС R05 X.

До складу комплексного гомеопатичного препарату входять лікарські рослини, які містять сапоніни, флавоноїди, ефірні олії. Перець стручковий містить пекучі речовини капсаїциноїди, основною складовою частиною яких є капсаїцин (до 77 %).   Склад лікарських рослин, які є компонентами препарату, зумовлює протизапальну та аналгетичну дію   лікарського засобу та зону його застосування. Лаконос американський, що входить до складу препарату, чинить також імуностимулюючу дію.

Показання для застосування. Гострі та хронічні запалення глотки, горла та мигдаликів (тонзиліт, ларингіт, фарингіт).

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до діючих речовин або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Препарат не слід приймати хворим з спадковою непереносимістю лактози/галактози або порушенням її всмоктування (лактазна недостатність).

При тривалих неясних або повторних скаргах, а також при високій температурі, яка зберігається протягом більше 3 днів або піднімається вище 39 ° С , слід звернутися до лікаря.

Примітка для хворих на діабет. Одна таблетка містить у середньому 0,03 хлібних одиниці.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду його застосування, лікування препаратом Тонзипрет®у період вагітності та годування груддю слід проводити тільки після консультації з лікарем у випадку, якщо користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Особливих застережень не вимагається.

Діти. У зв’язку з недостатністю досвіду застосування, препарат Тонзипрет®не слід призначати дітям віком до 1 року. Не допускати передозування.

Спосіб застосування та дози.Якщо немає особливих вказівок лікаря, препарат приймають так:     

  Гострі захворювання Хронічні захворювання
Дорослі та діти старше 12 років По 1 таблетці кожні  30 або 60 хвилин, але  не більше 12 разів на день 1-3 рази на день по 1 таблетці
Діти   від 6 до 12 років По 1 таблетці не більше 8 разів на день Не більше 2 разів на день по 1 таблетці
Діти   від 1 до 6 років По 1 таблетці не більше 6 разів на день Не більше 1 - 2 разів на день по 1 таблетці

Таблетку розсмоктувати у роті або дати їй можливість повільно розчинитись у роті. Дітям віком до 3 років рекомендовано застосовувати Тонзипрет®  у вигляді крапель.

Тонзипрет® слід приймати до зникнення симптомів захворювання, у разі тривалого застосування (більше місяця) лікування продовжують після консультації з лікарем.

Передозування. При прийомі великих доз препарату (100 або 200 таблеток), які значно перевищують рекомендовані, можливі шлункові розлади і діарея. Необхідно негайно промити шлунок і звернутися за допомогою до лікаря.

Побічні реакції. Іноді можливе виникнення нудоти і шлункових розладів. Дуже рідко виникають алергійні реакції шкіри (шкірні висипи, еритема, кропив’янка).

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе загострення існуючих захворювань (первинне погіршення). У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. На даний час відсутні відомості про будь-які взаємодії з іншими лікарськими засобами.  

Перед застосуванням одночасно з іншими лікарськими засобами слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності. 3 роки. Не застосувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С.

Упаковка.  По 25 таблеток у блістері;

по 2 блістери № 50 (25х 2) або по 4 блістери № 100 (25х 4) у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Больше по теме
Статьи Принципы лечения острого тонзиллита

Принципы лечения острого тонзиллита Каждый из нас неоднократно встречался с такой проблемой как острый тонзиллит или, попросту говоря, ангина. Данное заболевание чрезвычайно распространено, имеет много форм и обличий, и, главное, в некоторых случаях может нести потенциальную опасность для нашего организма. Диаметрально противоположным может быть и лечение острых тонзиллитов. Так, в одном случае доктор обязательно порекомендует прием антибактериальных средств, а в другом – наоборот, достаточно будет лишь местных антисептиков. И это вовсе не означает, что лечащий врач не компетентен – просто ангины бывают разные и, следовательно, требуют строго дифференциального подхода к терапии. Поэтому, давайте постараемся разобраться в многообразии форм острого тонзиллита, и определим основные принципы его лечения. Читать дальше

Лекарственные растения Перец стручковый

Перец стручковый Однолетний полукустарник высотой до 60 см. Стебли одеревенелые в нижней части, ветвистые. Листья эллиптические, заостренные, черешковые. Читать дальше

Медицинская консультация Тонзиллит >> Тонзиллит у детей

У ребенка частые ангины. Следует ли в детском возрасте удалять гланды, говорят, это вредно. Как можно предупредить такие обострения?

Читать дальше