Бронхипрет Таблетки

Бронхипрет Таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БРОНХИПРЕТ® ТП  

(BRONCHIPRET ® ТР)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:  1 таблетка містить

екстракту сухого трави чебрецю (4,0-8,0 : 1) (Herba Thymi vulgaris)    160 мг;

екстракту сухого   коренів первоцвіту (5,3-7,8 : 1) (Radix Primulae)       60 мг;

допоміжні речовини: диметикон, лактози моногідрат, глюкоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, гіпромелоза, м'яти перцевої аромат, повідон, кросповідон, пропіленгліколь, полі акрилатна дисперсія, сахарин натрію, тальк,   рибофлавін Е 101, хлорофіл Е 141, титану діоксид Е 171.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Назва і місцезнаходження виробника. Біонорика АГ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318,   м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюванях. Код АТС R05C A10.

Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, мають   секретолітичні та бронхоспазмолітичні властивості.

Сапоніни з коренів первоцвіту   виявляють   секретолітичний ефект, що досягається переважно за допомогою рефлекторного механізму внаслідок подразнення чуттєвих нервових закінчень блукаючого нерва травного тракту. Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинять бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовлений властивостями екстракту плюща та тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю.

Сапоніни плюща мають досить низький показник резорбції. Тимоловий компонент ефірної олії трави чебрецю виділяється переважно легенями. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін)   трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або в незміненому вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином   нирками.

Показання для застосування. Лікування запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема гострого та хронічного бронхіту, що супроводжуються   утворенням мокротиння та кашлем.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також до інших лікарських рослин родини губоцвітних, до берези, полину та селери. Дитячий вік до       12 років у зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування.

Особливі застереження. Через вміст лактози лікарський засіб не слід приймати хворим зі спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю або з порушенням всмоктування глюкози-галактози.

У випадку утруднення дихання, гарячки, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння хворому слід звернутися до лікаря.

- Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування, препарат   не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.

- Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці               три рази на день перед їдою.

Таблетки слід приймати не розжовуючи,   з невеликою кількістю рідини.

Зазвичай курс лікування становить тиждень, та за необхідності більш тривалого лікування або якщо симптоми спостерігаються більше тижня,   хворому слід звернутися до лікаря.

Передозування. Можливі шлункові розлади, блювання і діарея. Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти. У поодиноких випадках можливі прояви підвищеної чутливості у вигляді шкірного висипу, шлункові розлади, наприклад, спазми, нудота та блювання, алергічні реакції, такі як утруднення дихання, кропив’янка, набряк обличчя, рота та/або глотки.

У разі виникнення будь-яких реакцій хворому слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодія   з іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Упаковка. По 20 або 25 таблеток в блістерах № 20; 50 або 100 у картонній коробці.

Больше по теме
Статьи Растительные препараты при бронхите

Растительные препараты при бронхите С приближением холодов учащаются случаи простудных заболеваний. И одной из таких распространенных проблем является надоедливый кашель. Да, бронхит – очень распространенное заболевание, которое характеризуется воспалением слизистой оболочки бронхов и вызывает их спазм. На современном рынке очень много препаратов, которые лечат бронхит, и выбрать подходящее для себя средство может каждый. Но... чтобы подобрать препарат нужно знать, как он действует на организм. Читать дальше

Лекарственные растения Тимьян обыкновенный

Тимьян обыкновенный Одним из ярких представителей семейства губоцветных, является небольшой, до 50 см в высоту, сильноветвистый полукустарник тимьян обыкновенный. Читать дальше

Медицинская консультация Ларингит >> Ларингит у детей

Здравствуйте! Ребенок болеет ларингитом, бываю приступы отдышки, рекомендовали делать горячие ванны – это правильно?

Читать дальше