Бронхипрет Таблетки

Бронхипрет Таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БРОНХИПРЕТ® ТП  

(BRONCHIPRET ® ТР)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:  1 таблетка містить

екстракту сухого трави чебрецю (4,0-8,0 : 1) (Herba Thymi vulgaris)    160 мг;

екстракту сухого   коренів первоцвіту (5,3-7,8 : 1) (Radix Primulae)       60 мг;

допоміжні речовини: диметикон, лактози моногідрат, глюкоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, гіпромелоза, м'яти перцевої аромат, повідон, кросповідон, пропіленгліколь, полі акрилатна дисперсія, сахарин натрію, тальк,   рибофлавін Е 101, хлорофіл Е 141, титану діоксид Е 171.

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Назва і місцезнаходження виробника. Біонорика АГ, Керхенштейнерштрассе, 11-15, 92318,   м. Ноймаркт, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюванях. Код АТС R05C A10.

Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, мають   секретолітичні та бронхоспазмолітичні властивості.

Сапоніни з коренів первоцвіту   виявляють   секретолітичний ефект, що досягається переважно за допомогою рефлекторного механізму внаслідок подразнення чуттєвих нервових закінчень блукаючого нерва травного тракту. Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинять бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовлений властивостями екстракту плюща та тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю.

Сапоніни плюща мають досить низький показник резорбції. Тимоловий компонент ефірної олії трави чебрецю виділяється переважно легенями. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін)   трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або в незміненому вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином   нирками.

Показання для застосування. Лікування запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема гострого та хронічного бронхіту, що супроводжуються   утворенням мокротиння та кашлем.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також до інших лікарських рослин родини губоцвітних, до берези, полину та селери. Дитячий вік до       12 років у зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування.

Особливі застереження. Через вміст лактози лікарський засіб не слід приймати хворим зі спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю або з порушенням всмоктування глюкози-галактози.

У випадку утруднення дихання, гарячки, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння хворому слід звернутися до лікаря.

- Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду щодо застосування, препарат   не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.

- Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці               три рази на день перед їдою.

Таблетки слід приймати не розжовуючи,   з невеликою кількістю рідини.

Зазвичай курс лікування становить тиждень, та за необхідності більш тривалого лікування або якщо симптоми спостерігаються більше тижня,   хворому слід звернутися до лікаря.

Передозування. Можливі шлункові розлади, блювання і діарея. Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти. У поодиноких випадках можливі прояви підвищеної чутливості у вигляді шкірного висипу, шлункові розлади, наприклад, спазми, нудота та блювання, алергічні реакції, такі як утруднення дихання, кропив’янка, набряк обличчя, рота та/або глотки.

У разі виникнення будь-яких реакцій хворому слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодія   з іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Упаковка. По 20 або 25 таблеток в блістерах № 20; 50 або 100 у картонній коробці.

Больше по теме
Статьи Острый трахеит

Острый трахеит Трахея это часть нижних дыхательных путей, начинающаяся вслед за гортанью и заканчивающаяся раздвоением на два магистральных бронха. Острый трахеит – острое воспалительное заболевание этого органа. Читать дальше

Лекарственные растения Тимьян обыкновенный

Тимьян обыкновенный Одним из ярких представителей семейства губоцветных, является небольшой, до 50 см в высоту, сильноветвистый полукустарник тимьян обыкновенный. Читать дальше

Медицинская консультация Заболевания желудочно-кишечного тракта >> Изжога

У детей бывает изжога? Как бороться?

Читать дальше